"איך להקים עסק פרטי מאפס וללא הון התחלתי?" לחץ כאן »

גבולות החוק
האתר למהפכה עתידית במדינת ישראל בהנהלת שמואל

להקים עסק בלי כסף?!
זה לא קיים! זה לא הגיוני!
לא הגיוני, אבל זה עובד :)
לחץ כאן לפרטים »עובד קבלן

מאת: משורר-המהפכה קומנדנטה שמואל ירושלמיעובד קבלן! אתה עבד.עבד מודרני סובל.בניקיון, שמירה, עבודה סוציאלית...בכל תחם אתה פועל.עובד קבלן, אל תשב בשקט!תצא לקרב ללא פשרות.אל תירא! אל פחד!הילחם בחלאות.אל הרתע מהשיטה המושחתת!תעמוד עד הסוף.עובד קבלן, אל תהיה עבד!סבלך יסוף!


סניגורי-ההון

מוקדש לעורכי-דין שמשרתים את בעלי-ההון ועוזרים להם בדיכוי-ההמוניםמאת: משורר-המהפכה קומנדנטה שמואל ירושלמיאתם סניגורי-ההון:מסנגרים על הפשע.מגנים על שוד.חומת-מגן לרשע.הכסף הוא נר לרגליכם;עבורו הכל תמכורו.תגנו על עשירים;לדכא עובדים תעזורו.תגנו על מעסיק מול עובדיו;מול לקוחות על הבנקים.תשרתו המרבה במחיר;אם צריך תשלחו טנקים.אין לכם טיפת-המצפון;כזונה גופכם תמכורו.עורכי-הדין של ההון!בסערה מהעולם תעבורו!


לא יופרט אף נמל!

מאת: משורר-המהפכה קומנדנטה שמואל ירושלמילא יופרט אף נמל!לא אשדוד, לא חיפה.השיטה לא תצליח שבור השביתה.עוצמת-הקרב מתגברת!העובדים יעמדו עד הסוף.הפריט לא יצליחו אוניה או מסוף.עובדי-הנמלים יקומו!יקומו בעוצם ועוז.לא ייסוגו מזכויות המעוז.כאריות יילחמו בזעם;יעמדו איתנים בלי חת.עובדי-הנמלים יגבורויגנו על לחם פת.הועדים הם התקווה לנו;משענת מול ההון.מהפכת-העובדים מנצחת!לא לשלטון-ההון!


ברלין המובסת

מאת: משורר-המהפכה קומנדנטה שמואל ירושלמירבע שנים ארוכות לא ישנו;ארבע שנים של תופת ואש.הצבא האדום פרץ קדימה;לא התייאש.ממוסקווה הדף את הנאצים;פראג ווינה שיחרר.גם קייב וורשה;לפולשים לא וויתר.בסטאלינגרד רגלו לא נסה;עמד כפלדה, לא נמס.שיחרר וילנה וטאלין;זכר-נצחונו לא פס.דגל אדום ידו הניפה,מעל ברלין שהובסה.האנושות זאת זוכרת,כשמלחמה נדמה.הצבא האדום נחרט בזכר,של כל אומות-העולם.הביס את התופת;לנצח ולעולם.דגל אדום בגאון נישא מעלינו;בגאון נישא זכר-הניצחון.יחי החייל הסובייטי!יחי הניצחון!


נקח נקם בהתקומם!

מאת: משורר-המהפכה קומנדנטה שמואל ירושלמינקח נקם בהתקומם!נקום על כל שודד-לחמינו.הכות-נכה בעשירים;נקח בכוח זכויותינו.לא ניישב שלובי-ידיים;לא נחשה לאות גזירה.נצא לקרב זקופי-גביים;החל החלה הספירה.ספירת-מהפכה החלה;איננה דרך חזרה.העם מאס בעושק;מאס בשוד וגזילה.כל הלסטים שלם ישלמו עוד;הם ישלמו על מחירי-הדיור.על המזון והדלק;הם יקבלו השיעור.הם ישלמו על רעב ועוני;הם ישלמו על הכל.הקץ לעושק!שלטון-ההון יפול!קישורים

סכנה לציבור


להמשך לכתבה שנייה אודות התנועה לאיחוד משפחות במצוקה שממשיכה באיומים כלפי אלה שיודעים את האמת על התרמית שלהם ויש להם ראיות כנגדם ליחצו על הקישור .

כתבה 2

כתבה ראשונה

התנועה לאיחוד משפחות במצוקה


בסרטון שצולם ב 07.06.2011 ניתן לשמוע "עובדים כחוק יש רשיון על ידי משרד משפטים על ידי כולם"

קישור לסרטון ( חשוב לראות )

מקור סרטון : ערוץ התנועה

אבל תעודה ותאריך רישום שונים לגמרי ממה שהם טוענים לעובדת סוציאלית .

את התעודה אפשר לראות באלבום תמונות אצל אנשים נזקקים אלה :
פרופיל בפייסבוק

הם מטרידים הרבה אנשים ומוסדים בעזרת איומים תלונות כוזבות כמו כן איומים בפירסום ברשרשת חומרים שקיבלו ממטופלים לצורך "עזרה" לאחר שמספר רב של מטופלים ואנשים שעזרו להם בעבר גילו את התרמית פורסמו דברים חסוים רפואים וזיופים שונים על אנשים שונים שאינם רוצים בכול קשר עם הזוג הנ"ל שזקוק לטיפול של רווחה וסיוע נפשי כמו כן מתנהגים שלא כיאות יש ברשת מסמכים שמראים בפרוש שיש בתנועה אנשים בעלי פרופיל פסיכיאטרי קישור .

כמו כן היו להם קשיים רבים בכלכלת הבית והתקשו לשלם חובות הנה פסק דין כראיה קישור


המשך פסקי דין מעמידר - 11.02.2013

הנה עוד פסק דין על הזוג המטורף שממשיך במירמה ומאיים ומקלל ועובר על החוק באופן סיסטמטי יש להזהר מכול קשר כזה או אחר עם הזוג נזקק קישור

הם רושמים ואומרים לכולם שהם עובדים ללא מטרות רווח אבל בפועל מבקשים כסף ולא עוזרים לפי הבנתי אין משפחה שהם עזרו לה . קישור לדף

יש גם ראיה בעמוד הבא שאכן מנסים לשקר לציבור ולהוצאי את מיתב כספם . קישור לדף

הבת שלהם פנתה לקבל עזרה בנושא ההורים שלה ולגבי המצב הבלתי נסבל בביתם מקור

והנה התגובה של סילבי שטרסמן‏ שנפגעה מהזוג הנזקק

שימו לב שימו לב !!!!!!!!!כתבה שיצאה לפני חודש מהזוג המהולל שטוענים שיש להם הכל , ועכשיו הכתבה החדשה שביתם בוכה לתקשורת שאין להם כלום , תשפטו אתם

כתבה ראשונה
---------------------
אדון נכבד לא אתה או אחד מחבורתך יודע את האמת עלינו . אוכל ברוך השם לא חסר לנו . או כל דבר אחר . ומי שסיפר לך את השטות הזו תוודא לפני זה את השמועות . מדובר אך ורק בשמועות . הזהר בלשונך כי עד לרגע זה ממש ביצעת ולכלכת ויזמת לשון הרע . וללא ביסוס . ניזונת משמועות והפצת שמועות ללא הרף . על סמך מה אתה מפרסם עלינו ללא ביסוס ?
היית אצלנו ?
בדקת את מצבנו ?
ראית את היכולות שלנו ?
ראית את מצב ילדנו ?
או כל אחד מחבורתך ראה או ראתה אך ההתנהלות בחיינו ? לא ?
אז מעיין כל השטויות הללו ?
ובאיזה זכות אתה פותח את הפה ?
לפני שאתה פותח את פיך או שחברייך פותחים את פיהם אתם או אתה בודקים או בודק את הנתונים לפמי פרסום ?
תתחיל להבין אנחנו לא קטנים . כסף לא חסר וכמובן גם אוכל . חבורתך בנתיים עלובי החיים ממשיכים להפיץ שקרים ובקרוב הכל יובהר בבית המשפט . התביעה כרגע מתגבשת נגד כולכם כל הראיות ודוחות החקירה וההקלטות כבר סויימו . וכרגע הכל לפני תביעה ולשון הרע . סגירת העמותה שלך לעלתר . ליווי פתיחת תיק במשטרה כנגדכם ועד הגשת כתבי אישום . פלילי סחיטה ואיומים . ועוד סעיפים חמורים .
אנחנו נהנים לראות אתכם מתחרפנים . תמשיכו ובבית המשפט נראה מי יהנה יותר .
תגובות מאיתנו לא יהיו . תשכחו מזה . אנחנו את שלנו נאמר בבית המשפט .
אאאה דרך אגב אם יש לכולכם ביצים תבואו אתם מוזמנים לראות האם יש אוכל מים חשמל דלק לאותו לשברולט . כסף . תבואו נשמח לראותכם ולפנק בשוקולד ואוכל . נשמח מאוד להפוך אתכם למטומטמים . לא חסר לנו כלום . רוצים לראות תבואו . רחוב רימון 9 על 11 נצרת עילית . 046012795 0549874469 או למשרדינו בכל הארץ . תבואו יהיה כיף . אנחנו מחכים . נשמח לראותכם .

כתבה שניה
---------------
אבא של מירי, גדי, עבד כמאבטח עד שלקחו ממנו את רישיון הנשק. הוא מספר שנקלע להתמודדות לא פשוטה מול המשטרה, שסופה תלונה על תקיפת שוטרים שנגמרה ללא אישום, רק הרישום הפלילי נשאר וקשה עד בלתי אפשרי לבטלו. פנינו למשטרה כדי לשאול אם אכן אין אישום פלילי, ואם אין, מדוע לא מבוטל הרישום ומוחזר הרישיון לנשק, אבל קיבלנו את התגובה התמוהה הבאה: "אנו מנועים על פי חוק למסור מידע אישי אודות אזרחים".

אז בינתיים שניהם לא עובדים, חיים מקצבת נכות שאורית מקבלת ומקצבת ילדים, מדי פעם מעבודות מזדמנות. והחובות לעירייה הולכים ותופחים. עכשיו הם מסתכמים ב-37 אלף שקל, לא רק מים, אלא גם תשלומים לבתי הספר, לגנים, ארנונה.

בהוצאה לפועל נעשה להם איחוד תיקים חלקי, ובני הזוג טוענים שהחובות לעירייה ולתאגיד המים כלולים בהסדר הזה. בתאגיד המים לא שמעו על כך. לפני ארבעה חודשים כאמור הגיע ניתוק המים הראשון. כשהיה אופיר פינס שר הפנים הוא העביר תקנה שאין לנתק אנשים המטופלים על ידי שירותי הרווחה ממים, אבל זה קורה דרך קבע. אחרי שנותקו התחברו בני הזוג פירטית, כשהגיעו תלונות מהשכנים, באו מהתאגיד ולקחו גם את השעון, ניתקו לגמרי.

"אחותי התינוקת שאני מאוד אוהבת, היום היא בת חודש", אומרת מירי. "לאמא היתה יום הולדת עצוב, ואני רוצה שתהיה לתינוקת יום הולדת שמח. אנחנו לא יכולים לחיות בלי מים".

פנינו לעיריית נצרת עילית. ראש העיר שמעון גפסו נתן הוראה לחבר מיידית את המשפחה למים. אלא שיומיים שלמים של משאים ומתנים עם תאגיד המים לא הניבו תוצאה. שם התנגדו לשתף פעולה ולחבר.

"תאגיד 'מי נע' פועל ברגישות מרבית בנושא אכיפה וגבייה", הם כתבו לנו, "במקרה הזה מדובר בסרבן תשלום שצבר חוב משנת 2008 ולא הגיע להסדר על חובו למען הקפאת פעולות האכיפה. למרות הזמן הרב, רק ביוני 2011 ביצע התאגיד ניתוק ראשון, אחריו ביצע הצרכן חיבור לא חוקי למערכת, גנב מים במשך חצי שנה, כשכל העת המערכת שולחת לו הודעות, אולם הוא לא בא להסדיר". בני הזוג טוענים בתגובה שהם מבקשים הסדר תשלומים, אולם לא מוכנים לדבר אתם. כל צד וגרסתו. אבל בשורה התחתונה, מציאות של אבות אכלו בוסר, שיני בנים תקהנה היא דבר שמדינת הרווחה לא יכולה לחיות אתו וחייבים למצוא פתרון. אתמול, בהוראה חד משמעית של ראש העיר, חוברה המשפחה למים וניתנה הבטחה דו צדדית להגיע להסדר.

09.02.2013

מקור : ההונאה של התנועה לאיחוד משפחות במצוקה

הם ישקרו לכם שיש להם עו"ד חזק ויש כמה כאלה בעמותה הכושלת שלהם אבל לאחר שתשלמו אכן תראו שאין שום קשר אליהם מעורכי דין עצמם שיגידו לכם בפנים לכן תפנו לאותם עורכי דין . לפני כול פניה למקום זה או אחר יש לומר שבסרטונים שצולמו ע"י אנשים נזקקים אלה ניתן לשמוע איך הם עובדים ערוץ התנועה הכישלון מסריח שאין מילים לתאר אחרת  . כגון משקרים לגורמים שונים שיש להם צילום של הפעלת כוח בשעת מבצע של משטרת נתניה אבל לאחר שראינו את כול הסרטונים הבנו שסרטונים יותר מפילים את העמותה של אנשים נזקקים ולכן ללא ספק שהם יקבלו את הדין חבל על ס שהזהירו אותה לגבי רמאים אבל היא לא הקשיבה ונפלה קורבן לאנשים שבעצמם זקוקים לסיוע נפשי וילדיהם סובלים עד היום מחוסר מזון חינוך ועוד פעילויות לגיטימיים שהילדים זקוקים כדי להתפתח .

אתם יכולים לשמוע איך משקרים למטופלת שהם "בשידור חי בערוץ עשר" כמו כן שומעים "אני עמותה אני יזיין אותם" אני לא חושב שמשרד משפטים יודע מה הם עושים תחת השם של משרדם .

קישור לסרטון ( חשוב לראות )

הייתי רוצה לציין שבסרטון אומרים שיחזירו את הילד כמו כן לסיון הייתה סמנכ"לית בעמותה והיום הגברת לסיון לא רשומה באתר העמותה

כנראה הוצאיו את כספ
ה או את העזרה שלה בתחומים שונים וזרקו אותה ללא עזרה או החזר כספים לכן נראה שיש אנשים עד שלא נופלים לא מבינים שעם אנשים חולים לא ניתן להיות באיזה שהוא קשר יש לומר שהזהירו מיפני הזוג נזקק יכול להיות שסיבן תנסה להזהיר את הציבור מיפני הונאה שלהם אך הם ינסו להכפיש אותה ולאיים בעזרת תלונות כוזבות במשטרה .

כמו כן נודע על פעילויות שונות כגון ייצוג בבית משפט לגבי "סיון" שילדהם נלקחו ממנה הילד הקטן נלקח לא מזמן בגלל רשלנות פושעת של העמותה הגיע תלונה לרשם עמותות בנוגע ליצוג בבית משפט ללא רשיון כול שהוא . האנשים נזקקים הגיעו לבית משפט ביקשו ליצג את "סיון" לאחר שקיבלו סירוב משופטת המשיכו בהטרדות כלפיה למרות שהיא עשתה עבודתה נעמנה הם התלוננו על אותה שופטת ואין להם שום דבר שקשור לייצוג בבית משפט למרות שהם רושמים ואומרים שכן . אנו חושבים שרשם עמותות יסגור את הבדיחה הזאת שנקראת התנועה לאיחוד משפחות במצוקה .

הנה ראייה לזה שהם מנסים לייצג ללא אישורים נדרשים והם משקרים לכולם שהם יכולים לעזור לא לפנות בשום פנים באופן לעמותה של אנשים נזקקים אלה שפעם בשבוע מקבלים חבילת מזון .הנה מה המסר שלהם לסיון שלקחו את תינוק שלה בגלל עמותה כושלת .

היא חושבת שהתיק המקורי ניתן לעורך דינה הערבי . היא טועה התיק המקורי נמצא אצליינו . ונדאג שהיא לא תראה את הילדים שלה לעולם . היא הוזה דברים ושתתבייש לה . היא רוצה היא קיבלה וזאת את יכולה לומר לה .

-------------

בטי איפרגן : כל היום אתה עסוק בלעלות סרטונים אולי תפסיק אם זה ותתחיל לעשות מה שצריך תטפל קודם כל במשפחה שלך

-------------

טעות בטי הכל טועד תמשיכי להאמין לחוליי נפש . תשאלי אותה באיזה טיפול היא הייתה ואיזה בית חולים לבריאות הנפש בשרון היא הייתה . על תתנו לי להעלות את ההקלטה כי יוכח לך בטי שהיא עוברת מיד אל יד כגון אבי בוכניק

05/05/2012

מקור : ההונאה של התנועה לאיחוד משפחות במצוקה

אז זה רק חלק קטן מכול השקרים שאותם אנשים נזקקים לפני זמן קצר הם ניסו להכפיש את שלומית צפרי לדברם כולם עובדים עם יקי ( התנועה למען עתיד ילדנו ) וכולם נורקומנים ועבריינים אבל בעצם הם אלה שעוברים על החוק ואין להם שום תקנה לטובתם הם התנצלו בפני שלומית וטוב שכך שורה תחתונה שהם ממשיכים לפגוע במשפחות במצוקה וחייבים לעצור אותם לפני שיגרמו נזק כביר למשפחות .

נודע לנו על בחור בשם מוטי פלדמן בחור הצטרף לעמותה הכושלת שלהם בתור סמנכ"ל הייה בביתם .

הוא נחשף לאלימות במשפחה לפי סרטונים שהופצו עליו בפרופיל של העמותה הכושלת ושם סיפר למיכל (לא ברור מי זה) על אלימות כלפי ילדים . יעקוב עזר למשפחה וילדיהם נשארו בבית אבל אנו חושבים שילדים לא יכולים להיות בסביבה אלימה כזאת מעניין איפה עובדי רווחה ? מוטי גם סיפר שאין אוכל בבית שבעצם משרד עמותה וכך אנשים נפגעים מפעילויות לא חוקיות של אנשים זקוקים לטיפול נפשי .

מוטי פלדמן הבין את המרמה של אנשים זקוקים וכפי שרשם פנה לגורמים כמו כן הוא רשם שנפרצו פרופילים שלו בפייסבוק ע"י מנכ"ל שי דהן אנו חושבים לאחר התייעצות עם מומחה שהוא השאיר את פרטיו וסיסמאות כש הייה בבית של שי ואיילה הסיסמה נשמרה בעוגיות לאחר כניסה ממחשב בביתם הם נכנסו ממחשבם אישי ללא ידיעת סיסמה מקורית פתרון החלפת סיסמה מוטי רשם אמת אודות האנשים נזקקים אלה וטוב שפנה לגורמים הגיע הזמן לשים סוף לביזיון ומסע הכפשות של כול אדם אשר עזר למשפחה נזקקת בעבר הם אנשים חולים ללא ספק אבל אנשים נורמלים לא צריכים לסבול בגלל זה .

עד עכשיו מנסים להכפישו ברבים וכמובן שרושמים שיקי קשור לזה כמו כן מכפישים עוד אנשים שעזרו להם בעמותה ללא סיבה כול שהיא רק בגלל שעזבו אותם ואמרו להם את האמת אודות הכושל רב שיש להם בתקשורת מול אנשים וכושל בניהול משאב כמו עמותה . אנחנו חושבים שמשטרת ישראל חייבית לפעול בנושא כדי שפושעים לא ישגשגו ברשת .

רישרוש מפייסבוק 8.4.2012

היום הגשי מוטי פלדמן תלונה במשטרת בת ים על איומים,הזנחה והתעללות בחסרי ישע נגד שי ואיילה דהן
כמו התקבלו תלונות רבות על הונאה וסחיטה באיומים נגד אימהות ואנשים נוספים.
מוטי פלדמן היה סידני הגבר כאשר חדר אל ביתם של שי ואיילה דהן
ותיעד כל מה שראה.
כל מי שנפגע יפנה מידית במייל או בהודעות פרטיות

מאת יעקב בן יששכר מקור : למען ילדנו

ביעקבות הפגיעה של אנשים רבים אנשים הקימו קבוצוה בפייסבוק כדי שאחרים לא יפלו למלכודת מוות של אנשים כנראה חולים מאוד ומרמים את הציבור כדי לקחת את כספם .


מקור : פייסבוק

הודעה של מוטי פלדמן לנזקקים שמנסים לעבוד על ציבור מוחלש .

חברים לאיילה דהן שמתהדרת בעובדה שהיא ושי הם התנועה החזקה ביותר ( הייתי שמח לו הייתם מעבירים להם קישור של הודעה זו ) והם עם קשרים איך ייתכן שלאיילה דהן יש אך בן 9 ( אח מאמא ) שהוצא לפנימייה ( משפחת אסור מבית שאן ) אגב זה לא סוד תיכף אוציא לכם מיוטיוב סרטון
איילה גם בקשה ממני דאז שאייצג אותה בתיק זה על מנת להשיב לה את האח שלה מהפנימייה בשם היותי סמנכ"ל ( מבחינה חוקית יכול בקונסטלציה מסויימת

מקור : ההונאה של התנועה לאיחוד משפחות במצוקה

כך מוטי פלדמן מסביר מה ראה בביתם ותגובות שלו בנושא מעניין מתי הרווחה תעשה את העבודה ?

חברים אני הייתי בהרבה בתים של חד הוריות וראיתי הרבה מאוד בתים של מסכנים אבל כמו אצל שי ואיילה אין דברים כאלו אחרי סופשבוע אצלהם התגרדתי בכול הגוף אני לא יודע מה היה על הספה כסמנכ"ל שאלתי את שי אנחנו מסייעים לאנשים אתה לא יכול להשיג עבור עצמכם סל מזון וביגוד ומכונת כביסה?

--------

סילבי שטרסמן : מוטי אבל הם קנו חדש מכונת כביסה וגם מייבש זה שאיילה לא מנקה אבק ולא שוטפת הבית חחחחח
מוטי פלדמן : כן בגלל זה לא היה לילד המסכן שעשה במכנסיים בגדים ונתתי לו טרנינג שלי
מוטי פלדמן : כן וגם המסרק שלהם שבור ללא שיניים ובשירותים משתמשים בדפי מחשב של העמותה
מוטי פלדמן : אולי אבקש מכם תתרמו להם ניירות טואלט אבקת כביסה מרכך חומר נגד כינים לילדים פודרה לספה נגד פרעושים אוכל לילדים חומרי ניקוי לכלים ולרצפה טבק לנרגילה וכדורי וובן לשי
מוטי פלדמן : אהה וגם אזיקים לאישתו כי אוהבת סאדו

מקור : ההונאה של התנועה לאיחוד משפחות במצוקה

הנה עוד ראייה על כך שילדים מוכים בבית לפי סרטון שאנשים נזקקים פרסמו ניתן לשמוע איך אומרים לילדים תקבלו מכות .
ועוד דבריים שמראים איך הם מרמים את כולם כולל המשטרה שי דהן אומר שהוא יזייף בכוונה תלונה של משטרה קטע בסרטון 1:07:49 .מקור : יוטיוב

הודעה של מוטי פלדמן לנזקקים לשי ואיילה דהן אשר מתעללים בילדיהם .

שי ואיילה דהן היקרים
בניגוד לזוגיותכם המפוקפקת והאלימה ואיזה מסכנים הילדים
אמנם מיכל זוהר קנאית וזורקת מילים לא לעניין אבל ............
אני אבא שאתמול לג בעומר של הבית ספר היום ל"ג בעומר פרטי , אסיפות הורים ילדיי אוכלים מנה בשרית כול יום ( בניגוד לאיילה שרק פעם בשבוע חתיכת עוף קטנה בעוד שהיא שמנה )
ילדי יום הולדתו נחגג בבאולינג בר מצווה בערת השם יהיה ביורו דיסני
למיכל זוהר זכויות סוציאליות על בסיס חד הורית
אני בניגוד לך שי אין לי נכות לא פיסית ולא נפשית אני כשיר להעמדה לדין , אתה בספק .
דוד מהמשפחה שלך לפי איילה ביצע מעשים מגונים בבת אל ,ויש לו צו הרחקה מביתך בת אל,
במקום להיות מורחק אתה מכרת את כבוד ביתך לטבק , פחם ונרגילה
אישתך מכרה אותה בסחיטות כספיות כלפיו

לו חלילה מישהו מבוגר רק היה מעיז לגעת בילדיי חבל לו על הזמן

אתם ראיתי נותנים את בנכם בן ה 7 לאיזה גרוש שאת שמו שכחתי כדי שיאכל וילון עימו
שי אתה קטן רזה וחלש ודוחה כאב


09/05/2012

מקור : ההונאה של התנועה לאיחוד משפחות במצוקה

עידכונים נוספים מהקבוצה לנפגעים לפני זמן מה הצטרף לקבוצה אדם בשם אסף חיי פרייס שגם אותו הם רשמו בתור סמנכ"ל בכיר בעמותה למרות שהוא לא ידע מזה הנה קצת פרטים .

בטי איפרגן
בוקר טוב חברי הקבוצה
עדכון נוסף לגביי אסף פרייס אשר הצטרף אלינו אתמול
שוחחתי איתו ארוכות ואכן מצאתי לנכון שאין אסף קשור לעמותה איחוד משפחות במצוקה , ויש מכתב המעיד על כך שאסף פנה אליהם להסיר אותו באתר שלהם
ואין אסף עובד ברווחה זה תפקיד שהעמותה המציאה ,
חבריי היקרים הצרף לכם מכתב שנשלח לעמותה ונשלח גם אליי במקביל שאסף דורש בכל תוקף להסיר אותו המאתר של העמותה
כמו כן לידע כללי , אסף נפגע העמותה כמותנו בדרך של מתן עזרה לאחרים
מלא שקרים שהעמותה שיקרה והוליכה אותו שולל
כולנו יחד מאחלים לאסף פרייס הצלחה מרובה וכל מי שרוצה לעזור לאסף
מוזמן לתיאום טלפוני
שיהיה לכם יום מקסים מלא חיוכים ובשורות טובות
אוהבת אותכם בטי שרון ומירה

14/06/2012

והנה המכתב שהוא שלח לשי ואיילה דהן שממשיכים להטריד את הציבור בכול תוקף ולהוליך שולל את הניזקקים שמחפשים עזרה אין לפנות לעמותה שלהם בשום פנים באופן כול יום מספר נפגעים עולה .

שימו לב חברים למכתב זה שנשלח לעמותה
[mailto:preiss.asaf@gmail.com]
Sent: Monday, March 19, 2012 9:57 PM
To: 'התנועה לאיחוד משפחות במצוקה 1248eyey'
Subject: הודעה על סוף פעילותי בעמותה!!!בס"ד

שי ואיילה,

השלום והברכה,הנדון: הודעה על סוף פעילותי בעמותה "איחוד משפחות במצוקה" ועל ניתוק קשריי עמכםא.ג.נ.,את המכתב הבא אני כותב לכם בצער ובכאב, אבל בלית ברירה. לצערי הרב, אמוני בכם ובפעילותכם ירדה תהומה ובמקום בו איני מאמין, איני יכול לפעול.מזה למעלה מחודשיים, שפניתי אליכם בפנייה אישית וחשפתי את מצבי הכלכלי הקשה. הבטחה לסיוע אשר התקבלה בברכה ובהבטחה, כי הדבר יוסדר בתוך 5-6 ימים, התארכה עד אין קץ, מלווה בהבטחות, סיפורי מעשיות, מס' טלפונים מוזרים (שרובם ככולם – מנותקים או שאינם מאוישים) ומה לא. משיחות אתכם, תוך כדי שיתופי התמידי בנושאים שאינם קשורים בכלום לבקשתי ומשיכת זמן, תוך שאני פונה לנושיי ולאחרים להם אני חייב כספים בהבטחה כי אכסה את חובי להם בתוך זמן קצר, הגעתי לפגיעה בשמי, חוסר אמון כלפיי מאלו אשר להם אני חייב ועוד.משיחה לשיחה, הלך והתדרדר האמון בכם. חשבתי כי מצאתי יד מסייעת אשר תסייע בידי להיחלץ מהצרות הכספיות ולו לזמן מה, עד שאוכל להתארגן מחדש. לצערי הרב, טפחה המציאות על פניי ובמקום זאת, גיליתי חוסר יושר, חוסר מהימנות וזלזול.בתקופה זו, נרתמתי לסייע לכם בכל ובלא שום דחיות עשיתי כן, אף לפני פנייתי אליכם לסיוע כספי. כמי שמכיר אותי, איני מאלו שמחפש את טובת עצמו בכל הנושאים הרגישים בהם אני עוסק – רווחה, בתי משפט, משטרת ישראל ועוד. כאז גם היום, אני עושה הכל ואמשיך לעשות כן על מנת לסייע לכל הפונים אליי להיחלץ ממצבם המשפטי והאישי בכל הנוגע למגעים מול הרווחה והממסד.אולם, כפי שציינתי בתחילת דבריי, במקום בו איני מאמין ואיני נותן ביטחון בו, איני יכול לייצגו ו/או לשרתו נאמנה. במלים פשוטות, איני יכול לומר לכל מי שיפנה אליי, כי העמותה אשר נמצאת בידיכם, הינה העמותה הראויה והנכונה לסייע בידם. איני יכול להמליץ לפונים אליי לפנות אליכם, איני יכול לומר להם בלב בטוח כי העמותה "איחוד משפחות במצוקה" ו/או שי ואיילה דהן, הם הכתובת לכל הנוגע לפגיעה בהם מצד מערכת הרווחה. בנוסף, עליי לציין בפניכם כי ספק בידי בכל הנוגע לפעילות אשר ציינתם בפניי, למעט מקרה אחד, לו הייתי שותף במהלך תקופה זו, בשיחות הטלפון אותן ניהלתי ותו לו.כולי תקווה, כי בעתיד תצליחו להעמיד את העמותה על כנה, לבסס את פעילותה וליתן לה את המקום הראוי לה בין רשימת העמותות המכובדות, המסייעות בידי הציבור בנושאים הרגישים ביותר. אין בדבריי אלו משום אמירה כי אינכם עושים דבר, אלא פשוט ציון עובדה הקשורה בי. אני מציין ומעלה על הכתב את האכזבה הגדולה מכם, מהבטחותיכם הרבות ומחוסר הרצינות אשר גיליתם. זה למעלה משבועיים, כמדומני, משיחת הטלפון האחרונה בינינו, בה, להזכירכם, הבטחתם לשוב אליי בנוגע לסיוע הכספי. משיחה זו לא חזרתם אליי ולמיותר לציין, כי איני רואה על סיבה מדוע תחזרו אליי, על אחת כמה וכמה, לאחר מכתבה זה.על כן, הנכם מתבקשים להסיר את שמי לאלתר מכל מסמך רשמי של העמותה, אם בכתב, אם בדפוס, אם באתר האינטרנט של העמותה ואם בכל מסמך אחר, אלקטרוני, מודפס או אחר. כמו כן, אבקש לקבל את מסמך הבקשה לסיוע עליו חתמתי בתוספת הצהרה, כי לא קיבלתי דבר ו/או כל סיוע מאת העמותה, כספי או אחר, אם לפני מסמך זה אם לאחריו. כמו כן, הנכם מתבקשים שלא להשתמש בשמי בשום אופן או צורה, לא בכתב לא בע"פ, לא במסמך אלקטרוני ולא במסמך בדפוס, לא ברשימות תפוצה ולא בכלל.אודה לטיפולכם המהיר בבקשתי זו ומבקש כי בכך, ייפסק הקשר בינינו לאלתר.בכבוד רב,אסף חיים פרייס

ראשון לציון

ישראל

14/06/2012

וזאת התשובה שלהם לאסף שפשוט מבקש לעזוב אותם לאחר שראה שמדובר בנוכלים רמאיים .

בטי איפרגן
שימו לב את התשובה שהעמותה כתבה לאסף פרייס
התחילו האיומים ,חחחחחחחחחחחח

From: התנועה לאיחוד משפחות במצוקה 1248eyey [mailto:1248eyey@walla.com]
Sent: Thursday, June 14, 2012 1:09 AM
To: asaf preiss
Cc: 1248eyey@walla.co.il
Subject: Re: Fwd: FW: הודעה על סוף פעילותי בעמותה!!!על פי בקשתך בקשת לחשוב וחזרת אליינו אם תשובה חיובית למזל הוקלטו עימך כל השיחות כראיות . בכל מקרה על פי בקשתך הוחזרו אלייך מסמכייך שחתמת עלייהם . אשמח שתחזיר מסמך שמאשר את יציאתך מפעילות העמותה

בתודה דהן שי ואיילהתודה על פעילות ענפה בזמן התנדבותךבהצלחה אם האתר ופעילותךהמסמכים המקוריים הושארו לשם דיווח פעילות העמותה ופעילות מתנדבייה

--------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------

התנועה לאיחוד משפחות במצוקה

מיסדי העמותה

דהן שי ואיילה כתובת העמותה רחוב רימון 9/11 נצרת עילית טלפון : 0549874469 או 0527564388 או 0722485708 פקס 0722485709

14/06/2012

והנה מה אסף פרייס רשם בקבוצה לנפגעים משי ואיילה דהן ...

אסף חיים פרייס
בס"ד
לחברי הקבוצה,
השלום והברכה,
שמי אסף חיים פרייס. חלק מכם, אולי אף רובכם, מכירים את שמי כמי שמוצג בתור סמנכ"ל התנועה לאיחוד משפחות במצוקה. אני כותב שורות אלו על מנת להסיר כל ספק מלבכם - לא הייתי מעולם סמנכ"ל התנועה, לא ביקשתי לקבל מינוי זה ואף הודעתי לא פעם ולא פעמיים כי, מסיבות אישיות, איני יכול לקבל על עצמי מינוי סמנכ"לות, זאת, כמובן, מבלי למנוע כל עזרה וסיוע לכל פונה אליי.
הודעתי מס' פעמים, הן במייל והן בשיחות טלפון עם מר וגב' שי ואיילה דהן, כי אני מבקש שיסירו את שמי מאתר התנועה ובמיוחד - מפרסום שמי כסמנכ"ל ועשיית כל שימוש בו לפרסום התנועה ו/או כל שימוש אחר.
לצערי, טרם נעשה הדבר וכפי שאתם יכולים להיווכח, פרסום זה עדיין ממשיך.
אני מזמין אותכם לבקר באתר שלי - "עתידם בתוכנו", בלוג וורדפרס, שנמצא עדיין בבנייה ומתעדכן. מטרות האתר - לספק מידע והכוונה, מאמרים וקישורים לכל פונה ולסייע בהעלאת המודעות למאבק כנגד הרווחה בישראל. אני פועל גם בפורום למניעת הוצאת ילדים מבתיהם של חב' הכנסת מרינה סולודקין. אשמח לכל מענה וחוות דעת.
אני מקווה כי שורות אלו יסירו כל ספק מלבכם מכנות כוונותיי. אשמח לסייע לכל פונה, בכל זמן, למען מטרה משותפת - המאבק מול מערכת הרווחה.
שלכם בידידות,
אסף חיים פרייס
ראשון לציון
ישראל
נייד: 050-3588699

מקור : ההונאה של התנועה לאיחוד משפחות במצוקה

ראו חברים שלאחר אסף פרייס ביקש לעזוב התחילו איומיים עליו ... כך הם עושים לכול אדם שהבין שמדובר בחוליי נפש רמאים וכול אדם חשוף לאיומיים והטרדות ,תלונות כוזבות מצד זוג מוזר שפתח עמותה כדי לגבות כסף מאנשים נזקקים ולא לעזור להם מדובר על עוקץ שנמשך שנים יש לשים לב .

חיים בצל המוות
להזכירכם מר אסף היה הסמנכ"ל של יעקב בן יששכר . והם כנראה מנסים בתחבולות שונות לפרק עמותות ולסחוט מהם כספים ותרומות . לשניים האלה יש חבורה שלמה שמפרסמת בקבוצת ההונאה של התנועה לאיחוד משפחות . לא נראה שעמותה כמו התנועה לאיחוד משפחות במצוקה תהונה אנשים ותגנוב מהם . הן אלה שמנסים לפגוע בעמותה של שי ואיילה התנועה לאיחוד . מר יעקב מנסה בתחבולות שונות ומשונות לחבל להם בזוגיות ובעמותה . אך ללא הועיל . כך הם עשו לאמנון ושקד אדיב . כך הם עשו לעמותת ע.ל.י.ה עד שהם שוב נכחו לקח להם שנתיים . צריך לאסור אותם . זהירות . מר יעקב חושב שרק הוא יכול . אך צריך להזהר מנוכלים זהירות חברים . אני יודע שגם כאן יש חברים שלהם . תזהרו

---------------------------

חיים בצל המוות השרצים הם נוכלים גדולים היזהרו מהם . הם יעשו הכל כדי שתאמינו להם ובכך יאשפזו אותכם או פשוט ינסו לומר ולהגיד שאתם שקרנים והוזים . זהירות

---------------------------

חברים זהו דוח מפרוטוקול כנגד אסף חיים פרייס שעובד אם מר יעקב בן יששכר בתפקיד ההונאה הגדול ביותר במדינה כמו כן גם בטי אפרגן מוטי פלדמן סילבי שטרסמן איגור חייקין ועוד אנשים מין השורה . היזהרו

----------------------------

התנועה לאיחוד משפחות במצוקה
כך עשה הנוכל לשקד ואמנון אדיב . גם אותם הוא רימה . הוכנס אלייהם כדי לקחת תרומות בדיוק כמו בטי אפרגן . זו הונאה והעמותה לא תעבור על זאת בשתיקה . בקרוב כל האמת תצא לאור . והתביעה תוגש גם עלייך אסף ונראה אם אדיב ביחד ונגבש תביעה משוטפת . ונראה עד כמה אתה אמין . עורכי הדין כבר מנסים ליצור עימם קשר בכדי לגבש תביעה יצוגית כנגדכם וכנגד בנוכל מספר אחד יעקב בן יששכר

----------------------------

חיים בצל המוות עוד שקר של עובדיו של הנוכל יקי בן כלב אופס קקי בן כלב

מקור : נפגעי קקי בן כלב וחבורת שוכני הביבים שעימו מקבוצת ההונאה

תגובות של אנשים בקבוצה שנפגעו משי ואיילה .

    מיה וויה מי שהתעורר זה יורם יהודה ולוזרים מעמותה חוץ מהם אף אחד לא עושה לייקים לפוסטים .

    סילבי שטרסמן הכי קטע שהם עושים לעצמם לייקים מטורללים חחחחחחחח

    מיה וויה ממש חוליי נפש רמאים ושקרנים כאלה לא יוצלחים הם הייו תמיד כנראה שבגלל חובות אנק החליטו לרמות את הנזקקים שזקוקים לעזרה מעשה שפל ביותר על אנשים מבוססים אין להם כוח על חלשים הם גברים .

    שרון מלכייה חובות בסך 200 אלף ש"ח אבל הם מלכתחילה הקימו את העמותה למען עצמם

    מיה וויה כן אחרי שיקי עזר להם הם החליטו להקים עמותה כדי לפגוע ביקי ותוך כדי לרמות אנשים .

    שרון מלכייה בדיוק כך והוא בכלל לא מטריד אותם ההיפך סטלולה החליטה להתנקם כי הוא לא נענה לחיזוריה

    מיה וויה ומה מצחיק שהם חשבו שהם יכולים לעשות את מה שיקי עושה יקי סידר דיון לסיוון והם הגיעו לשם וכולנו יודעים איך זה נגמר .

    שרון מלכייה נכון ועוד קטע שיקרו לי התכתבו עימי מהנייד שלקחו מחברים שהשופט דחה הדיון

    מיה וויה נכון היא ובעלה הסוטה פרסמו את הביזוי שלהם ביו טיוב ולפי מה שראינו יקי לא שיתף פעולה עם הסטיות של סטלולה גם כש היא התחזה לשימרית והכול מצביע על כך שלא הייה רומן מעולם הכול זה הזייות של סטלולה חולת מין ונפש ובעלה סמרטוט ומתחזה .

    סילבי שטרסמן בדיוק כך אני מעולם לא הייתי מעיזה לפרסם כזה דבר אישי

    מיה וויה אף אדם לא הייה מפרסם דברים כאלה הם פרסמו את זה כי הייתה להם מטרה לעשות כאילו שהייה רומן בין סטלולה ויקי כמו שתמיד מפרסמים דברים שלא קשורים לכלום וחושבים שאלה ראייות חחחחח דפוקים וסתומים וסרטון על רווחה והפרת כבוד המת האשימו את הרווחה בזה אבל לאחר הפלה עוד הייו הפלות לסטלולה וזה אומר שהם אלה שאשמים במה שקרה אין להם שום אחריות כלפי ילדיהם זה מה נורא ראיתי את הסרטונים שהם פרסמו בערוץ שלהם .

    סילבי שטרסמן תראי שאישה עושה הפלה וזה קורה מה לעשות אין לה לסטלולה כבוד עצמי הרי בסרטון ההפלה זה הכי דוחה הרי זה גופה ודבר כזה לא מראים לכל העולם והם עם הסרטון הזה חשבו שיבינו אנשים שזה בגלל הרווחה קרה לה וזה לא נכון כל ההפלות זה בגלל שהיא הלכה עם ערבים גועל נפש

    מיה וויה טוב הכול יכול להיות אני לא יודעת מה היא עושה בזמנה החופשי ויש לה הרבה זמן חופשי אבל אני לא חושבת שרווחה קשורה למה שקרה . ( אני לא בעד רווחה אני בעד אמת ולא שקרים שונאת שקרנים )


סילבי שטרסמן ברור גם אני נמצאת איפוא שהאמת והצדק ובטי יודעת זאת גם הם מהתחלה שיקרו אבל לא האמנתי להם אמרתי לא יתכן שעמותה כך תנהג ואכן שהתחלתי להרגיש שהם מיצרים מניפולציות חיכיתי להזדמנות לעזוב וקרה שבטי ואני עזבנו יחד והם האשימו את בטי שהיא הוציאה אותי מהעמותה ושאנחנו חפרפרות של יקי

מיה וויה סילבי לכול מי שעזב אותם הם רשמו שהוא עובד עם יקי וכאילו שהוא חפרפרת אז מה הם חוליי נפש ויש להתייחס בהתאם .

סילבי שטרסמן ברור כי הם קיבלו את האמת בפרצוף ולסטלולה יש אובססיה על יקי תאמיני לי יש מספיק הוכחות שהם שקרנים ורמאים

מיה וויה כן אני יודעת ראיתי הרבה הוכחות שהם שקרנים כרוניים כול מילה שלהם זה שקר בגלל זה אף אחד לא מאמין להם .

סילבי שטרסמן יש דברים שלא הועלו כאן ויש סיבות לכך אני אנשום לרווחה מתי שרשם עמותות יבטל להם העמותה המזויפת שלהם

מיה וויה סילבי הם יוכלו להשתמש בתעודה שקיבלו גם לאחר השלילה לא יפריע להם בכלל עוד לפני שהם קיבלו תעודה כבר שיקרו לעוסית בכרמיאל שהם רשומים כחוק .

סילבי שטרסמן ברור שהם שיקרו כי אז הם היו רק תנועה ולא עמותה

מיה וויה והם לא הייו רשומים במשרד משפטים באותה תקופה אבל זה לא הפריע למתחזה לומר לעוסית שהם כן רשומים לכן אני חושבת שגם אם ישללו להם את העמותה זה לא ימנע מהם להמשיך להוליך שולל את הציבור שזקוק לעזרה אבל בהחלט שלילה תיהיה התחלה לשינוי מצב לטובת הציבור .


מקור : ההונאה של התנועה לאיחוד משפחות במצוקה

מכתב שנשלח השבוע לרשם עמותות .

לכב': הגב' אביבה שביט

 

הנדון: תלונה : עמותה לאיחוד משפחות במצוקה מספרה 580547420 ע"ר

ג.נ.

שמי שטרסמן סילביה הצטרפתי לעמותה (שבזמנו הייתה תנועה) בתאריך 11.5.2011 חתמתי כמובן על טופס התנדבות, ובתאריך 30.1.2012 חתמתי על טופס התנדבות לעמותה עד לתאריך 9.3.2012 . תאריך בו עזבתי מרצוני.

פעלתי רבות עבור העמותה סייעתי לכל מי שביקש סיוע מהם במהלך התנדבותי פנו אלי אנשים וסיפרו על אי- סדרים בעמותה לא האמנתי להם כלל , אולם עם הזמן הבנתי שהם צדקו.

מאז עזיבתי מרצוני החלו מסע השמצות שלהם בכל דרך עם זה בנייד ובפייסבוק הכל מתועד והשיא היה חשיפת מסמכים חסויים ורפואים וגם איומים על בני השוטר.

הגשתי תלונה במשטרה נגד מנכ"ל העמותה מר דהן שי, אבל מסכת ההשמצות נמשכה ועדיין נמשכת .

מנכ"ל העמותה מר דהן שי ויו"ר התנועה הצהירו שהם עמותה ללא מטרות רווח, ואני שואלת האם עמותה שהיא ללא מטרות רווח למה גובה כספים מאנשים שפונים לעזרה , ובנוסף מקליטים כל מי שפונה אליהם וגם מפרסמים זאת בכל רשת אפשרית מציגים עצמם כמומחים בעריכת דין והעניין שלא עושים דבר רק גובים כסף ונעלמים לא מתקשרים לאותו פונה פשוט נעלמים בפייסבוק מגיעים בכל מיני ניקים שקריים ומשמיצים ומאיימים

האם כך אמורה לפעול עמותה שאושרה ע"י רשם העמותות?

שמירה על חיסיון הפרט - הדבר הבסיסי ביותר בעמותה המכבדת עצמה אינו קיים בעמותה זו , ברגע שמחליט מי שהיה בקשר עם העמותה , הנ"ל מיד מפרסמים מכתבים אישיים וחסויים דרך גורם שלישי - במקרים הנ"ל דרך שמות בדויים שהם יצרו כדי לצאת עם "ידיים נקיות" , אבל כביכול מסרו מידע לאדם שאין לו זכות לראות מסמכים חסויים וגרוע מכך , מפרסמים ברשת האינטרנט חומר אישי ורגיש הנגיש לעין כל .

אנשי צוות העמותה - חלק גדול מאנשי צוות העמותה אינם מודעים כלל וכל ל"מינוי" לו זכו , כך למשל נטפלים לאנשים שאין להם מושג בעינייני רווחה וממנים אותם לדוברי "רווחה" .

גבית כספים מפונים - כמו שכתבתי , עמותה שהצהירה שהוקמה ללא מטרת רווח .

איומים - מאיימים בכל מיני דרכים וצורות על אנשים שהבינו את התרמיות בתלונות ופניה לבית משפט ללא כל הצדק או ביסוס , מנצלים את המעמד בו נמצאים האנשים שנקודת הפתיחה שלהם נמוכה (כמו למשל הורים שפק"ס ובית משפט הכריזו על ילדיהם לצו נזקקות או משפחות אומנה .

לא יתכן שימשיכו במעלליהם ויפגעו באנשים שאינם רוצים בעזרתם לאחר ששילמו להם (ולא קיבלו קבלה כלל וכלל) ובעצם לא עשו מאומה בפניה מלבד גבית כסף שכנראה הולך לכיסם הפרטי .

איך אנשים שבעצמם נמצאים במצוקה כלכלית זו או אחרת יכולים לקבל רישיון לעמותה .


21.06.2012

מקור : ההונאה של התנועה לאיחוד משפחות במצוקה

עדכון קצר מהקבוצה

Miryam Sclar Shirkon‎
חחח , קשה המצב בנצרת עילית ... גונבים מנורות מחדר מדרגות מהביניין ממול חחחחחחחחח


תגובות של חברים ...

לילך לילך גם למנורות הם הגיעו חחחחחח

סילבי שטרסמן הנתפס גונב המנורות? או שמה יש קלסטרון לגנב חחחחחחחחחחח

סילבי שטרסמן לא יכולים לחכות עוד 48 שע' חחחחחחחחחחחחחחח

בטי איפרגן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

בטי איפרגן המצב קשה מאוד אצלם

Miryam Sclar Shirkon אבל מה שחשוב שיש מצלמה ומכשיר הקלטה ואיומים איומים איומים והרבה עדים לטובת המאוים כך שההקלטה שווה לתחת

סילבי שטרסמן שנתרום להם מנורות?

סילבי שטרסמן הם מקבלים תרומות חחחחחחחחחחחחחח

סילבי שטרסמן מרים אולי נעשה מגבית עבורם?????

בטי איפרגן לאיזה רמה הם הגיעו אלוהים ישמור , מה קרה סטלולה לא עובדת יותר , היכן סמי לתת להם 400 ש"ח

סילבי שטרסמן בטי כנראה יש שם מחסום בצורת דגל אדום חחחחחחחחחחח

לילך לילך סילבי לא נראה לי שדגלים מפרעים כאן

סילבי שטרסמן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

לילך לילך כנרא יש אבטלה גם בזה

סילבי שטרסמן חחחחחחחחחחחחחחח

לילך לילך זה כבר גירעון תקציבי, בסוף העסק יפשוט רגל....יהיה צורך בכונס נכסים
ואז גם יעשו ״תספורת״ כמו לנוחי דנקר?
חחחחחחחחחחחח

לילך לילך חחחחחחחחחחחחחחחחחחחי

מיה וויה חדשות חמות על סטלולה ומתחזה ועוד רושמים בקיר שלהם על משרדים בעפולה אהבתי .


27.06.2012

מקור : ההונאה של התנועה לאיחוד משפחות במצוקה

עדכונים נוספים על הזוג המאיים וחולה שזקוק לטיפול .

סילבי שטרסמן
שלשום נודע לי ממקור מהימן שהעמותה לפירוק משפחות לא בוחלת באף אחד אפילו את ילדיהם מענישים בעונש קולקטיבי לא הגיוני בגלל תחתונים שלא הושמו במכונה הבת נענשה ונצטווה ללכת בלי תחתונים אני פשוט כבר לא בהלם המצב שם מסוכן ויש להוציא הילדים במהרה לפני שיקרה שם אסון


מקור : הנוכלים לבית התנועה לפירוק משפחות במצוקה


רישרוש מפייסבוק


התנועה למען עתיד ילדנו מזהירה מהתנועה למען איחוד במשפחות אשר טוענת שהינה מייצגת אנשים בבית המשפט בחוק הנוער .
גורם חבר התנועה מזהיר הינכם מפקירים את ילדכם לגורמים מסוכנים ולא מקצועיים .
עורכי דין שכאילו מטעמם פשוט לא עובדים איתם .
רק השבוע פעלנו למניעת הוצאת ילדים ומכתבי התודה יפורסמו בפייס כדי להמחיש שההכפשות נגד התנועה למען עתיד ילדנו לא מבוססות ומפורסמות ע"י שני אנשים בעלי פרופיל פסיכיאטרי.
אציין שעו"ד יפית נהרי פועלת באמונה ,בנחישות בשיתוף פעולה עם התנועה למען עתיד ילדנו
 
מנהל אתר שמואל ירושלמי משורר מהפכן
פתיחת עסק | מניפסט | הקמת עסק